to z dzisiaj nie
tak, fajna jest nawet ta sukienka z RIO za 14sd, ale nie kupię jej bo:1. Nie jest dość fajna2. Nie jestem ss3. Jest strasznie droga, nie warta tej ceny
Prześlij komentarz
2 komentarze:
to z dzisiaj nie
tak, fajna jest nawet ta sukienka z RIO za 14sd, ale nie kupię jej bo:
1. Nie jest dość fajna
2. Nie jestem ss
3. Jest strasznie droga, nie warta tej ceny
Prześlij komentarz