Kochani obserwatorzy ♥

niedziela, 9 października 2011

Starplaza News

 
 Dziś w starplazie pojawiły się rzeczy  z klubu Disneya m.in. łużko i sofa.
Tak z ciuchów mogę wam polecić kapelusz z RIO za 58sm.
Nie ma za dużego wyboru.
A wy co kupicie?

2 komentarze:

lady.paulina pisze...

to z dzisiaj nie

Martusia pisze...

tak, fajna jest nawet ta sukienka z RIO za 14sd, ale nie kupię jej bo:

1. Nie jest dość fajna
2. Nie jestem ss
3. Jest strasznie droga, nie warta tej ceny